Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowe Masiewo

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Rybaki

Rybaki(Nowe Masiewo + 23 km)

436 000 zł21 700 m² 20,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowa działka 2,17 ha nad Narwią Rybaki Inwestycja z mpzp Szukasz miejsca, gdzie natura styka się z potencjałem inwestycyjnym? Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Siemianówka

Siemianówka(Nowe Masiewo + 9 km)

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Siemianówka, w sercu Puszczy Białowieskiej idealna dla osób poszukujących ciszy, spokoju i bliskości natury! Powierzchnia: 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Dolne,Hajnówka(Nowe Masiewo + 24 km)

419 000 zł133 m² 3 150,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 587 m²

Klasyczny dom z duszą i ogromnym ogrodem - Hajnówka, ul. Targowa Przestronny, solidny dom wolnostojący z lat 80., położony na imponującej działce w sercu Hajnówki - bramy do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Hajnówka

Dolne,Hajnówka(Nowe Masiewo + 24 km)

110 000 zł1 010 m² 108,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę o powierzchni 1 010 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy miasta Hajnówka w sercu Podlasia, w bliskiej odległości od Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Hajnówka

Placówka,Hajnówka(Nowe Masiewo + 24 km)

1 100 000 zł566 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szukasz gotowej bazy dla swojego biznesu bez czekania miesiącami na zgody urzędowe? Na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni 566 m , zlokalizowany w Hajnówce (woj. podlaskie). To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Cegielniana

Dubiny(Nowe Masiewo + 22 km)

149 999 zł2 763 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej położonej w Dubinach. Nieruchomość w kształcie prostokąta idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego. W okolicy znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bieńdziuga

Bieńdziuga(Nowe Masiewo + 21 km)

420 000 zł91,92 m² 4 569,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza na prezentację malowniczej posiadłości w miejscowości Bieńdziuga położonej na obszarze Natura 2000 - Ostoja w Dolinie Górnej Narwi Całoroczny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Hajnówka

Lipowa,Hajnówka(Nowe Masiewo + 24 km)

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta sprzedaży domu położonego w Hajnówce. Dom zbudowany z bala z Puszczy Białowieskiej ściany i dach w dobrym stanie , Do domu podłączone media woda , prąd , kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowe Masiewo

Nowe Masiewo,podlaskie

375 000 zł9 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko w sercu Puszczy Białowieskiej - Twoje miejsce na ziemi! Działka z domem w sercu Puszczy Białowieskiej w otoczonej lasami malutkiej miejscowości z dala od świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nowe Masiewo

Nowe Masiewo,podlaskie

35 000 zł1 100 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy państwu pięknie usytuowaną działkę rolną o powierzchni 1100m2 znajdującą się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Masiewo Nowe położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nowosady

Nowosady(Nowe Masiewo + 16 km)

200 000 zł8 200 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę rolną 8200 m Nowosady, gm. Michałowo Na sprzedaż działka o powierzchni 8200 m , położona w miejscowości Nowosady, gmina Michałowo. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Lipowa,Hajnówka(Nowe Masiewo + 24 km)

449 732 zł56 m² 8 095,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego w Hajnówce przy ul. Lipowej. Znajduje się na ostatnim piętrze w jednym z najnowszych bloków z winda i jest dwustronne. Jest gotowe.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij